Veletrh vzdělávání EDUEXPO 2024 v Liberci

Napsáno od Milan Javůrek dne .

V pátek 11. 10. 2024 se naši žáci z 8. a 9. ročníku zúčastnili veletrhu vzdělávání Edu Expo, který proběhl v Liberci.

-----------------------------------

EDUEXPO – největší veletrh vzdělávání na severu Čech. Již 18 let pomáhá žákům a studentům z Liberecka najít vhodnou střední nebo vyšší odbornou školu, učební obor, jazykovku, zahraniční studium či stáž. Na veletrhu se představuje přes 60 středních a vyšších odborných škol a vzdělávacích institucí z celé republiky. Žáci z posledních ročníků základních škol, absolventi učebních oborů nebo studenti po maturitě mají šanci zjistit, že existuje velmi pestrá nabídka zajímavých oborů, a že studium v zahraničí není nedosažitelné. Velkou výhodou je, že si žáci a studenti mohou na ploše Home Credit Arény vyhlédnout školu dle svého vkusu a zaměření.

Náklady na dopravu žáků budou uhrazeny dotací z rozpočtu Libereckého kraje.

educa 2024